Pierwszy listopada to nie tylko święto, to także rewia mody w wykonaniu dam, które zaczynają wietrzyć swoje szafy.. Lecz to również pewnego rodzaju plaga!
Jak pokazują badania rok rocznie zwiększa się liczba kolizji, pijanych kierowców, czy wypadków śmiertelnych, dumnie zwana AKCJA ZNICZ – prewencyjna jest tylko z nazwy.

Z jednej strony niedzielni kierowcy, którzy są plagą tych świąt, zachowując się komicznie na drodze i w swojej bezradności stwarzając duże zagrożenie dla siebie ale i przede wszystkim otoczenia.
A z drugiej osoby po kielichu – przecież po jednym można , alkomat nie wykaże, a wstyd ze „Zdzichem nie napić się na rozchodniaka.
Dziwią mnie strasznie te 2 przypadki, dlaczego osoba która, słabo czuje się za kierownicą, zabawia się w Krzysztofa Hołowczyca i za wszelką cenę we wzmożonym ruchu stara się odnaleźć!

A osoby po spożyciu – całe tabuny policjantów patrolują drogi, wszystkie komisariaty opustoszały by wyjść na drogi, a tu jeden i drugi odważny stara się przyciąć cwaniaka : „a może się uda”. Nim akcja ZNICZ rozpoczęła się na dobre już bilans wyglądał tragicznie,a  przecież, święto jest dopiero jutro?!
Nie rozumiem i nie chce rozumieć, tym co nie czują się dobrze za kierownicą polecam środek komunikacji miejskiej, zaś alkoholowym cwaniakom – wstrzemięźliwość, bez wódki nie da rady?
Cóż mam powiedzieć — chyba to jedyne święta kiedy nie będę mówił popularnego „WESOŁYCH ŚWIĄT”

2 komentarze

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.