I nagrodę za idiotę roku otrzymuje [werble]  ….. 17-letni mieszkaniec Nowego Dworu – zapraszamy na scenę po odbiór nagrody… aha siedzi Pan w areszcie no cóż!
Ja wiem, że każdy chce wyróżnić się z tłumu, ale żeby aż w ten sposób? Fakt masz szansę kolego zostać popularny na youtube, tylko Twoje 5 minut przejdzie Ci koło nosa siedząc w celi, no cóż..


Nie sztuką jest dostać mandat, przy tej ilości radiowozów to już żaden wyczyn, sztuką jest zapisać się złotą zgłoską w kartach policji otrzymując 303 punkty karne  – tak przeliteruje (słownie : trzysta trzy) czyli tak na chłopski rozum, powinni mu zabrać prawo jazdy 21 razy !
Ale niestety nie mogli tego zrobić, bo ów młody mieszkaniec, który pewnie spieszył się na klasówkę z polskiego, nie posiadał prawa jazdy – a co najlepsze miał już sądowy zakaz jazdy samochodem , za kierowanie pod wpływem alkoholu – pozostawię to bez komentarza, bo słów mi brak na takie szczeniackie zachowanie.


Zapraszam do lektury filmu !To zatrważające by pokusić się o tak brawurową ucieczkę, zagrażającą życiu pozostałym uczestnikom ruchu, 170 km/h w terenie zabudowanym? Wyprzedzanie na pasach? Jazda pod prąd? A co tam!
Liczę, że wprowadzenie w życie sankcji „dożywotniego pozbawienia prawa jazdy” będzie tylko formalnością, życzę Ci tego chłopcze z całych sił..
Swoja drogą może Krzysiek Hołowczyc, lum Michał Sołowow zainteresują się tym młodym talentem !


Na marginesie polecam również, lekturę mojego poprzedniego artykułu o zmianie prawa i prawku od 14 roku życia : PRAWKO OD 14-u LAT

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.