Nowa gwiazda kina międzynarodowego i bohaterka niezwykłej kampanii reklamowej: to Alfa Romeo Giulietta, która zagrała w najnowszej części „Szybkich i Wściekłych”.

Światowa premiera filmu odbędzie się 7 maja w Londynie. Produkcję będzie można obejrzeć w kinach na całym świecie poczynając od 22 maja.

Szósta opowieść odnoszącej ogromne sukcesy serii to film w reżyserii Justina Lin, w którym główne role grają: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Chris „Ludacris” Bridges, Luke Evans, Elsa Pataky oraz Gina Carano.

To właśnie Londyn został wybrany na miejsce akcji „Szybkich i Wściekłych 6” (po raz pierwszy film tej serii jest kręcony w Europie) i tam rozgrywa się jedna z najbardziej ekscytujących scen: niesamowity pościg, w którym widzimy bohaterów filmu za kierownicą Alfy Romeo.

alfa romeo giulietta

Najpierw samochód „wysiada” z ogromnego samolotu cargo Antonov w fazie startu, potem stara się zatrzymać rozbieg samolotu w zapierającym dech pościgu. Ostatecznie wygrywa Giulietta, która dzięki wybitnym osiągom i odwadze dwóch głównych bohaterów sprawia, że samolot gwałtownie rozbija się na pasie startowym.

Cała scena była kręcona wykorzystując samochody Alfa Romeo Giulietta odpowiednio zmodyfikowane, zarówno jeżeli chodzi o wnętrze, jak i nadwozie. Po powrocie do Włoch samochody uszkodzone podczas ujęć były bohaterami niezwykłej sesji zdjęciowej opowiadającej, co dokładnie wydarzyło się na planie filmu wywołującego sporą dawkę adrenaliny.

Dodatkowo, te same sceny niezwykłego pościgu na pasie startowym zostały wykorzystane w nowym spocie reklamowym samochodu Giulietta, emitowanym obecnie na antenie głównych włoskich stacji telewizyjnych, a wkrótce również w pozostałych krajach.

To prawdziwy trailer promujący zarówno wejście filmu „Szybcy i Wściekli 6” na ekrany kin, jak i model odnoszący ogromne sukcesy na całym świecie: od momentu wprowadzenia na rynek w maju 2010 do dzisiaj na całym świecie złożono zamówienia na ponad 192 000 egzemplarzy Giulietty. Źródło : Alfa Romeo

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.