Zdarza Ci się zapomnieć, gdzie zaparkowałeś, a potem w panice szukać auta? Teraz możesz pozbyć się tego problemu. Audi 7 to innowacyjny samochód z szeregiem funkcji ułatwiających życie, w tym z możliwością autonomicznej jazdy.
a7

Auto zostało zaprezentowane w czasie targów CES 2013 w Las Vegas. Tym samym Audi chciało dołączyć do grona producentów autonomicznych samochodów. Chociaż nowe Audi 7 nie może jeszcze pochwalić się zbyt imponującymi osiągnięciami w tym względzie, producent zadbał o to, by widzowie pokazu nie zdawali sobie z tego sprawy.
Podstawą osiągnięcia dobrego efektu był odpowiedni dobór warunków, w których odbywał się pokaz. Samochód jeździł po pustym parkingu podziemnym, co pozwoliło na zamaskowanie wszelkich niedoskonałości. Audi 7 bez kierowcy rozwija prędkość ok. 10 km/godz. Trudno jednak spodziewać się, by kroś jeźdił po parkingu szybciej.

Na terenie parkingu nie było żadnych innych pojazdów, które mogłyby być przeszkodą dla prezentowanego auta, było za to mnóstwo czułych sensorów, które ułatwiały mu sprawne poruszanie się bez zawadzania o przeszkody.
Cel został osiągnięty. Prezentacja wypadła bardzo przekonująco. Teraz koncern musi zadbać o to, by Audi 7 spełniało pokładane w nim nadzieje. Jego plany są bardzo ambitne. Zapowiada, że za 10 lat zajmie pozycję lidera na rynku w pełni autonomicznych samochodów.

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.