Łączy je obie… taktyczny poker i elegancki samochód, to jak dziarski James Bond który zachwycał publiczność, zakochana panie, i nawet jego zaciekłych rywali zazdrościli jego pozycji. W swoim smokingu, z eleganckim zegarekiem , można naśladować agenta 007. Jednak Bond nie do końca lubi pracę charytatywną, ale można włączyć swoje hobby w  aby pomóc swojej społeczności. Czy chcesz się afiszować Aston Martin lub Porsche , lub po prostu chcesz cieszyć się prostą grę w karty. Poker jest idealnym sportem dla Ciebie. Oto szybki podgląd tego, co ten innowacyjny maraton może zaoferować.

 

Zasady

Poker run nie jest dokładnie taki sam jak w podstawowa odmiana. Jednak z jego podstawowych zasad jest fakt iż, nie zastępują podstawowej gry w pokera a jest jej rozszerzeniem. W tej grze celem każdego uczestnika jest zbieranie kart z wyznaczonych miejsc. Ich głównym celem jest zebranie kart, które tworzą najlepszą „rękę”. To również sprawia, że ??jest to dobra forma ćwiczeń dla zapalonych graczy. Z  partypoker fani mogą mieć łatwy sposób zapoznania się z tą tematyką. Dzięki temu pokerowi możemy zapoznać się na wielu stołach i poznać różne zasady gry w pokera.

Untitled-45

Najpierw pokerowi gracze jechali rowerami, środek transportu zazwyczaj był uzależniony od ukształtowania terenu. W krajach lub stanach z dużą ilością zbiorników wodnych żaglówki były używane zamiast rowerów. A w maju, gdy Vivid Racing był gospodarzem imprezy pokerowej, w której uczestnicy jeździli m.in.  Lamborghini  na pustynię w Arizonie.

 

Kiedy uczestnicy docierają do wybranej lokalizacji, członek ekipy pokerowej otrzymuje kartę. W niektórych stylach, gracze mogą wybrać z dostępnego zestawu kart. Choć nie ma limitu czasu, zawodnicy muszą dotrzeć do końca w określonym czasie.

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.