Koniec roku to czas podsumowań, też pokusiłem się o swoją listę aut które szczególnie bym wyróżnił w mijającym roku.

Można powiedzieć, że jest pewna organizacja która się tym para CAR OF THE YEAR ale proszę Was drodzy Czytelnicy, żeby autem roku wybrać to elektryczne cudo? Cóż presja zielonych siedzących na drzewach jest widać wielka!

Dlatego postaram się bez większej presji i układów przedstawić swoją piątkę aut, które szczególnie wyróżniłbym w tym roku.

HYUNDAI I40 za model kombi, którego linia nadwozia wygląda niczym sportowe rasowe coupe, da się? Jak widać tak, również sposób wykończenia wnętrza, który kiedyś pozostawiał wiele do życzenia jest na przyzwoitym europejskim poziomie.
CITROEN DS4 choć mniejszy brat DS3 znalazł się w finałowej 7-ce, bo na DS4 było już za późno, uważam również, że ten model zasługuje na szczególne wyróżnienie. Citroen obiera w końcu nową, dobrą drogę designu, nie wspominając już o jakości wykończenia, wsiąść do wersji SPORT CHIC to sama przyjemność!
ALFA ROMEO GIULIETTA w moim zestawieniu nie mogło zabraknąć rodzynka w postaci włoskiej wizji budowy aut, to auto musi się podobać, już odniosło wielki sukces sprzedażowy, liczę, że w niedługim czasie będę mógł przejechać się GIULIETTĄ z silnikiem 1750 TBi, jeżeli modele te będą mniej awaryjne niż poprzednie alfy, sukces murowany.
SAAB 9-5 SPORT KOMBI aż łezka w oku się kręci, bo do zestawienia wybrałem model, który pomimo iż niedawno debiutował, prawdopodobnie na długo nie zagości na drogach (bankructwo spółki SAAB). SAAB niczym kot zawsze podążał swoimi drogami, wyznaczał swoje trendy, montował stacyjkę przy hamulcu ręcznym i miał swoje grono wielbicieli, a linia nowego kombi 9-5 jest po prostu perfekcyjna!
OPEL ZAFIRA tym razem uderzam w inny segment, a co wolno mi, Opel w końcu pokazał, że linia rodzinnego MINIVANA nie musi być nudna.

Z pełną premedytacją nie wybieram numeru „1” a jedynie wskazuję 5 modeli, które wywarły na mnie wrażenie w mijającym 2011 roku!

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.