Dziś miałem przyjemność spotkać się ze znajomą panią doktor, przy okazji poruszony był temat motoryzacji – gdyż ją jako kobietę uważam za perfekcyjnego kierowcę, dlaczego ?
– może nie ma czystego konta z punktami ale nie w tym rzecz
– jeździ dynamicznie, ale przewiduje ruch na drodze
– bdb radzi sobie z parkowaniem, tym bardziej, że używa Forda Mondeo kombi !


Tyle wystarczy bo to i tak wysoka poprzeczka!


Dziś dowiedziałem się, że mózg kobiety i mężczyzny różnią się, jeżeli zestawimy je z motoryzacyjnym światem.
Podała mi następujący przykład, w momencie rozpoczęcia manewru parkowania i obróceniu się przez prawe ramię umysł kobiety może wysyłać błędne sygnały co do orientacji lewy/prawy.
Dotyczy to zjawisko około 30-35% kobiet za kierownicą !
Więc drogie Panie, w chwili wolnej, zachęcam do zrobienia testu i sprawdzenia swojej lewej i prawej strony, by nie okazało się, że przejdziecie do drugiego etapu tego zadania tłumacząc mężowi, ze lewa strona jest mniej uszkodzona od prawej !**** na usprawiedliwienie, dla wielu rozwścieczonych dam, jestem wielkim entuzjastą kobiet za kierownicą, czy to w aucie, czy autobusie, jak również np na Ukrainie w tramwajach !
Mimo, że uważam się za bdb kierowcę, przyznaje w prost, jest kilka kobiet które znam, dla których wykręcenie lepszego czasu na torze Poznań nie byłoby problemem – więc dla wszystkich węszących dyskryminację z mojej strony mówię wszem i wobec PASSE :)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.