W roku ubiegłym BMW Group Polska odnotowała rekordową liczbę 3 530 zarejestrowanych aut BMW wyposażonych w inteligentny system napędu na cztery koła xDrive (dane: BMW AG, na podstawie Polk). Zapewniło to marce BMW pozycję lidera na polskim rynku.
Właściwości jezdne, zwinność i stabilność w każdym terenie. To przyczyny sukcesu rynkowego systemu BMW xDrive. Producent wywodzący się z Bawarii stale poszerza ofertę samochodów z inteligentnym napędem na cztery koła: tylko w ciągu ostatnich dwóch lat BMW Group zwiększyła liczbę dostępnych modeli o około 50%.
bmw 4x4

BMW 120d xDrive i BMW M135i xDrive to najnowsze pozycje w ofercie aut wyposażonych w tę technologię. W BMW Serii 3 układ xDrive oferowany jest obecnie w wersjach nadwoziowych Limuzyna i Coupe. Ten inteligentny napęd na cztery koła demonstruje swoje zalety także w BMW Serii 5 Limuzyna, Serii 5 Touring, Serii 5 Gran Turismo, Serii 6 Coupe, Serii 6 Cabrio, Serii 6 Gran Coupe, luksusowych limuzynach Serii 7 oraz modelach X1, X3, X5 i X6.

Obecna liczba 64 modeli BMW zwiększy się po raz kolejny wiosną: wtedy na rynek trafią pierwsze modele xDrive nowego BMW Serii 3 Touring.

„Czołowa pozycja modeli xDrive w Polsce to najlepszy dowód, że ta inteligentna technologia sprawdza się w najróżniejszych warunkach. Auta wyposażone w xDrive stanowią ponad 60% naszej krajowej sprzedaży – wylicza Andreas Biehler, dyrektor generalny BMW Group Polska. „Klienci wyraźnie doceniają imponujące efekty na mokrej lub oblodzonej nawierzchni w zimie czy jesienią, a jednocześnie wspaniałe właściwości jezdne i stabilność na zakrętach. Jestem pewien, że rosnąca liczba dostępnych modeli z układem xDrive jest wielką korzyścią dla polskich klientów i przyczyni się do naszego sukcesu w przyszłości”.
Źródło : BMW Group Polska

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.