Bolid pokazowy Formuły 1 przekazany na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez Renault Polska osiągnął cenę 125 000 złotych.
„Cieszymy się, że zaangażowanie Renault pozwoliło na wsparcie fundacji kwotą ponad 125 000 złotych. Dziękujemy Wielkiej Orkiestrze za przyjęcie naszego bolidu na licytację i gratulujemy zwycięzcy – podsumowuje Grzegorz Zalewski, prezes Renault Polska.
renault wosp

Renault Polska otrzymało tytuł Partnera Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przekazało na aukcję niezwykły show-car Renault F1 Team. Sprzedany bolid jest w barwach zespołu z 2010 roku, w jakich Robert Kubica jeździł podczas Roadshow w Poznaniu oraz zdobył swoje pamiętne miejsca na podium w GP Monako i Belgii.

Nowy właściciel, agencja Velvet Art, planuje wykorzystywać bolid na eventach opartych na koncepcji F1, realizowanych z wykorzystaniem profesjonalnych symulatorów i urządzeń treningowych.

„Dla nas nie był to zwykły zakup, a podwójny sukces. Pozyskaliśmy niezwykły bolid i udało nam się połączyć to przedsięwzięcie ze szczytnym celem, jakim jest idea WOŚP – podkreśla Rafał Czyszewski z Velvet Art.
Źródło Renault Polska

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.