Czasem podczas porządków można trafić na fajne rzeczy, tym razem nie sprzątałem pokoju ani ogródka, ale starałem się uporządkować pliki w komputerze, nie spodziewałem się, że tyle się tego nazbierało.

Przy okazji trafiłem na materiał, w którym dla programu motoryzacyjnego Radia Łódź opowiadam o istocie działania i przydatności CB-RADIA. Jak dobrze pamięcią sięgam nagranie to miało miejsce 1,5 roku temu, zapewne teraz bym trochę inaczej spojrzał na pewne kwestie, bogatszy o kolejne 50-60 tys na drodze i niezliczone rozmowy z panami policjantami, którzy czyhają już wszędzie.

 

Jednak wiele można mówić, że CB-RADIO przeszkadza podczas jazdy, że nie można słuchać swobodnie Justina Biebera w radiu itd, jednak wiele razy pomogło mi wyjść z opresji nie tylko związanych z kontrolą radarową, ale i przebitą oponą, problemem znalezienia dojazdu w Katowicach, czy ostatnio poszukiwaniu smacznej i przystępnej restauracji w Warszawie.

Sprawę również komentuje Marzanna Boratyńska z Wydziału Ruchu Drogowego w Łodzi – warto posłuchać co na temat korzystania z tego urządzenia mówi policja.

 

[ca_audio url_mp3=”http://www.moto-opinie.com/wp-content/uploads/2014/03/cb-radio-wywiad.mp3″ url_ogg=”” width=”750″ height=”55″ skin=”regular” align=”center”]

 

4 komentarze

 1. Marek Suchocki

  Ja też korzystam od kilku lat z CB muszę pochwalić się czystym stanem konta.

  Odpowiedz
 2. Karol Sick ;)

  Ja nie jeżdżę cały czas bo bym chyba zgłupiał, ale na długich trasach cbradio przydaje mi się.

  Odpowiedz
 3. Waldemar Florkowski

  Jeszcze nie przejrzałem całej zawartości komputera, coś pewnie się jeszcze znajdzie :)

  Odpowiedz

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.