Kabriolet Chevrolet Corvette Stingray 2014 zadebiutuje 5 marca podczas Salonu Samochodowego w Genewie.
Salon Samochodowy w Genewie to doskonałe miejsce dla globalnej premiery nowego modelu Stingray w wersji kabriolet, ponieważ Corvette to światowy ambasador marki Chevrolet?, powiedziała Susan Docherty, prezes i dyrektor zarządzająca Chevrolet and Cadillac Europe. ?Samochód jest rozpoznawany i podziwiany na całym świecie, a nawet może się poszczycić statusem ikony w krajach, w których nigdy nie był oficjalnie oferowany?
stingray

Obecnie kluby właścicieli i entuzjastów modelu Corvette działają w ponad 100 krajach na całym świecie. 58% spośród 1,1 miliona fanów oficjalnego profilu Corvette na Facebooku to osoby mieszkające poza Stanami Zjednoczonymi.

Corvette Stingray w wersji kabriolet będzie odznaczał się równie wyjątkowym połączeniem zaawansowanych technologii, porywającego designu i dynamicznych osiągów, co wersja coupe zaprezentowana w Detroit w styczniu tego roku.

?Każdy Chevrolet Corvette jest z zasady projektowany jako otwarty model?, powiedział Tadge Juechter, główny inżynier modelu Corvette. ?Nowy Stingray nie jest wyjątkiem ? wersje coupe i kabriolet zostały stworzone, aby oferować kierowcy radośc z jazdy w każdych warunkach, zarówno podczas codziennych dojazdów do pracy, jak i długich tras czy przejazdów krętymi bocznymi drogami?.
Źródło: Chevrolet

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.