Zastanówmy się jakie będzie idealne auto dla płci pięknej z okazji tego jakże ważnego komunistycznego święta, kojarzącego się z goździkiem…


Ale dla ułatwienia zadania wybiorę 3 auta w różnych segmentach, gdzie nie będę kierować się segmentem tylko designem, wygodą i charakterem.


Auto do 50 tyś PLN
Przyznam, że pierwsza myśl mi podpowiadała Fiat 500, ale niestety tu wszystkich zmartwię, jest bardzo ciężko by w miarę rozsądnym wyposażeniu zmieścić się w 50 tyś PLN, a proponować model 1.2 bez klimy nie wchodzi w grę!

– SUZUKI SWIFT Premium 1,2VVT (94KM) M5
I proszę mi wierzyć, że nie wybrałem tego auta tylko dlatego, że do niedawna firmowała go Joanna Brodzik, ale może przekornie się zapytam, czy widział ktoś za kierownicą tego auta faceta?! 
Jeśli tak to był to na pewno transwestyta !
Jest to idealne auto dla kobiet, ze względu na idealną przestrzeń wewnątrz – tzn dużą ilość schowków, bdb widoczność do tyłu, dynamiczny silnik, wysoko kręcący się! Oraz japońskie to „coś”, szczególnie w bardziej zadziornych kolorach jak czarny i czerwony !


Auto do 100 tyś PLN
Wybrałbym VW Scirocco ale, nie wyobrażam sobie kobiety, która miałaby cofać tym autem i spoglądać w tylną szybę, tzn ten mikro kawałem przestrzeni.

– Renault Laguna 2.0 T automat – nie bez powodu wybrałem taką wersję, przede wszystkim za nieziemską linię nadwozia oraz za bezpieczeństwo!
Wybrałbym kolor biały, albo zadziorny czarny z czerwoną skórą, aż dreszcz mi by przechodził gdybym zobaczył wysiadającą kobietę z takiego auta. A przy okazji ze skrzynią automatyczną, żeby szpilki się zbytnio nie poniszczyły !
Auto do 200 tyś PLN :
No cóż na Porsche Boxtera trochę zabrakło, więc musimy się zadowolić nieco innym modelem.

– Audi Q5 2.0 TDI DSG – wybór może dosyć przewrotny ale dla męża zostawiłbym model wyższy a dla żony/ kochanki model o oczko mniejszy, z najlepszą skrzynią biegów na rynku!
Dodatkowo auto niezwykle przestronne i co ważne podjedzie pod krawężnik z dużą prędkością, również posiada niezliczone schowki i co ważne – ma duże lusterko do poprawy makijażu ! Kolor beżowy z ciemną alufelgą !1 KOMENTARZ

  1. Anonymous

    Auto do 200 tyś PLN zamieniłbym na coś bardziej sportowego, acz i ta droga rozumowania jest dobra :)

    Odpowiedz

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.