Na wystawie w Paryżu Fiat 500L prezentuje istotne nowości, które zostaną wprowadzone w najbliższych miesiącach do gamy modelowej: system Hi-Fi Audio System Beats, ekspres do kawy Lavazza oraz dwa ekskluzywne pokrycia ze skóry.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów i wymaganiom podobnym jak w stosunku do domowego sprzętu Hi-Fi, Fiat 500L proponuje po raz pierwszy w Grupie Fiata i w Europie nowy system Hi-Fi opracowany we współpracy z Beats by Dr. Dre, który rewolucjonizuje sposób, w jaki słuchanie muzyki może odbywać się wewnątrz samochodu.

Współpraca z Beats rozpoczęła się już w Stanach Zjednoczonych w przypadku Chryslera i obecnie jest rozszerzona także na Europę. Założyciele Beats, legendarny artysta i producent Dr. Dre oraz prezes Interscope Geffen A&M Records i producent Jimmy Iovine, ściśle współpracowali z inżynierami dźwięku z Grupy Fiata, aby opracować i zestroić nowy system.

Fiat 500L i kawa Lavazza

Wynikiem tego jest system Hi-Fi, który oferuje spore wrażenia podczas słuchania, charakteryzujące się czystym dźwiękiem oraz jego wysoką jakością.

Dostępny począwszy od października system Hi-Fi Beats zawiera:
– 2 głośniki mid-woofer o średnicy ? 165 mm umieszczone w przednich drzwiach;
– 2 tweetery o średnicy ? 38 mm umieszczone w górnej części drzwi przednich;
– 2 głośniki full-range o średnicy ? 165 mm umieszczone w drzwiach tylnych;
– subwoofer o średnicy ? 165 mm umiejscowiony w bagażniku zapewniający dynamiczne i mocne basy, zwiększając odczucia podczas słuchania szerokiej gamy różnych gatunków muzyki od hip-hop po soul;
– 8-kanałowy wzmacniacz z DSP integrujący zaawansowany algorytm equalizera, stworzony przez Beats, będący w stanie odtworzyć szerokie spektrum dźwiękowe, jakiego artysta doświadcza podczas nagrań w studio.

Unikalny ekspres do kawy Lavazza przeznaczony do samochodu 
Fiat 500L jest pierwszym samochodem seryjnym proponującym prawdziwy ekspres do kawy z zastosowaniem systemu kapsułek Lavazza A Modo Mio. Jest on idealnie zintegrowany z wnętrzem dzięki specjalnej podstawie zaprojektowanej przez Fiata.

Po raz pierwszy będzie można posmakować w samochodzie autentycznej włoskiej kawy espresso, odznaczającej się wysoką jakością, niezwykłym smakiem i aromatem, jak również kremową konsystencją. Dzięki temu pomysłowi 500L pozwala delektować się doskonałą jakością włoskiej kawy espresso, siedząc wygodnie w samochodzie bez potrzeby używania żadnego kabla i w całkowitym bezpieczeństwie.

Zrealizowany w ścisłej współpracy z Lavazzą ekspres do kawy dla modelu 500L będzie osiągalny począwszy od grudnia jako normalne wyposażenie całkowicie zintegrowany z wnętrzem, jak również z ergonomią pojazdu.

Zestaw Coffee Experience, zaprojektowany dla 500L, zawierał będzie oprócz zespolonej podstawy i ekspresu do kawy, także specjalny zestaw akcesoriów: uchwyt na łyżeczki, uchwyt na kapsułki oraz pojemnik na cukier. 

Skóra Living
Począwszy od przyszłego roku klienci Fiata 500L będą mogli zamawiać materiał ze skóry Living. Istnieje to wariant w tonach szarości/czerni i wyróżniający się kontrastem beżu i ciemnej szarości. Zainspirowana światem architektury wnętrz, lususowa tapicerka charakteryzuje się tym, iż posiada perforowaną powierzchnię oraz kontrastowy kolor tła, które razem prezentują grę kolorów i tworzą odpowiednią temperaturę otoczenia.

Odcień cieplejszy zadowoli amatorów tonów relaksujących, odcień chłodniejszy przeznaczony jest dla tych, którzy preferują tony surowe, ale dbają też o detale i aktualne trendy.

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.