Chevrolet wprowadził w tym roku na rynek swój pierwszy światowy model do segmentu niewielkich SUV-ów. Chociaż Trax dopiero debiutuje na polskim rynku, są już miejsca, gdzie może się poczuć jak w domu ? są to salony Chevroleta firmy Trax Sp. z o.o. w Łodzi, Bełchatowie i Skierniewicach.

 

?Nazwa Trax miała kojarzyć się motoryzacją, nawiązywać do amerykańskich samochodów typu truck. W momencie powstania spółki nie spodziewaliśmy się, że 23 lata później ta sama nazwa zostanie nadana miejskiemu SUV-owi Chevroleta?, powiedział Witold Bieniek, prezes zarządu Trax Sp. z o.o. ?Tym bardziej cieszy nas, że właśnie w naszym salonie został sprzedany jeden z pierwszych egzemplarzy modelu Trax w Polsce?.

Samochód trafił do firmy, która jest wieloletnim klientem Chevroleta i w swojej flocie posiada już egzemplarze kompaktowego modelu Cruze. Teraz do rąk klienta trafiły kluczyki do Traxa w kolorze Deep Espresso Brown z silnikiem o pojemności 1,6 l i mocy 115 KM.

trax

Chevrolet Trax oferuje nabywcy cechy typowego SUV-a przy zachowaniu dynamiki jazdy i niskiego zużycia paliwa, jakie są charakterystyczne dla mniejszego samochodu osobowego. Ponadto nowy SUV Chevroleta, firmy, która ma już 78 lat doświadczenia w projektowaniu SUV-ów, wyróżnia się wszechstronnymi rozwiązaniami, poczynając od nowoczesnej kabiny pasażerskiej, przez napęd na cztery koła, a kończąc na możliwościach przyłączeniowych, będących zasługą technologii Chevrolet MyLink. Źródło : Chevrolet

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.