Opel informuje o zakup 75 sztuk modelu Opla Insignia przez Komendę Główną Policji. Pierwsze dostawy zostaną zrealizowane już we wrześniu.
Opel Insignia, zgodnie ze sloganem reklamowym marki, to najlepszy samochód, jaki został stworzony do tej pory spod znaku Opla. Bez wątpienia cieszy się uznaniem popartym ponad 40 nagrodami, w tym COTY 2009 oraz niesłabnącym zainteresowaniem klientów: od premiery pod koniec 2008 roku do kwietnia 2013 sprzedano w Polsce ponad 18 400 sztuk tego modelu. W tym roku jest już ponad 700 rejestracji Insigni.

Insignia to auto dopracowane stylistycznie, a dzięki trzem rodzajom nadwozia jest w stanie sprostać każdym wymaganiom klientów: od eleganckiej limuzyny po bardzo pakowane kombi, które oferuje nawet 1530 litrów ładowności.

Najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne takie jak Opel Eye czy reflektory z systemem AFL+ poprawiają bezpieczeństwo pasażerów i innych uczestników ruchu.

Ogromna zaletą jest szeroka gama silników: od bardzo oszczędnej 1.4 Turbo 140 KM z systemem Start/Stop po wersję najmocniejszą OPC 2.8 V6 Turbo 325 KM.

Z tej gamy korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i flotowi. Firmy prywatne i instytucje rządowe stanowią dużą część odbiorców na polskim rynku.

Tym bardziej nie dziwi fakt, że model Opla został wybrany w drodze przetargu przez Komendę Główna Policji na samochody-wideorejestratory. Zgodnie z umową podpisaną 29 kwietnia zamówionych zostało łącznie 75 sztuk Insigni w nadwoziu sedan z silnikiem benzynowym 2.0 Turbo 220 KM.

Auta będą partiami dostarczane przez dealera Opla Energozam na terenie całej Polski w okresie wrzesień-listopad bieżącego roku.

Insignie zostaną wyposażone w wideorejestratory oraz specjalistyczną zabudowę policyjną przez wyspecjalizowane firmy zewnętrzne i pozostaną pojazdami nieoznakowanymi.

„Cieszy nas bardzo fakt, że to właśnie Opel Insignia został wybrany przez policję, ponieważ jest to kolejny dowód zaufania w technologie i niezawodność tego modelu oraz marki, która stawia bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego na pierwszym planie – podkreśla Przemysław Byszewski, PR Director w firmie Opel Poland.

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.