Było już wielu śmiałków, którzy najnowszymi cudami techniki niczym eksperymentami NASA próbowało, oszukać szarą skrzynkę robiącą fleszem kuku!
Ilu się to udało ?
na kilkaset tysięcy dosłownie kilku, ale nie dzięki ich wynalazkom, a tylko dlatego, że ZURAD nie złapał odpowiedniej jakości obiektu fotografowanego..


Ale nie ma się co poddawać ostatnio rozmawiałem z jednym policjantem, który powiedział, ze na chwilę obecną jedyną skuteczną metodą, na oszukanie fotoradaru, jest zdjęcie tablicy rejestracyjnej!
A co w razie kontroli ??? Ojeeeeej Panie władzo, matko ktoś ukradł nam tablicę, pewnie na wyłudzenia ze stacji benzynowej” – proponuję dobrze to w domu przećwiczyć ! Gry aktorskiej nigdy za wiele !

Co nam za taką grę aktorską grozi ?
100 PLN mandatu… czyli tyle co najniższy mandat na prędkość? A czy dostał ktoś najniższy mandat za prędkość ? Raczej się to nie zdarza, a zabawa rozpoczyna się od 200-300 PLN w górę!
Czy jest to rozwiązanie, jednorazowo doraźne, ale mino wszystko i tak podkreślam, jeden policjant da 100 PLN, a drugi będzie bardziej dociekliwy i postanowi się z nami spotkać w bardziej sprzyjających i kameralnych warunkach jakimi są sale sądowe!

3 komentarze

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.