Każdy chwyta się swojego biznesu, są i samozwańczy producenci kubków, flag i koszulek, z drugiej strony rozwija się również branża hotelarska, gdyż wielu mieszkańców miast gospodarzy opuszcza swoje domy by wynająć je za „ojro” dla turystów, by w tym czasie pomieszkiwać u rodziny lub w kupionym w TESCO namiocie.

Tylko jakby nie patrzeć, każdy w tym względzie patrzy na swój własny biznes, a co gdyby spojrzeć na to przez pryzmat globalny? Przecież musimy myśleć o przyszłości narodu, minimum do 67 roku życia, bo statystycznie dłużej już się nie opłaca (dla państwa).

euro
www.moto-opinie.com

Otóż w chwili obecnej trwa walka przy budowie autostrady A2, drogowcy pracują na 3 zmiany, a pogoda im w tym sprzyja, więc są duże szanse na ukończenie tego wiekopomnego dzieła.
Lecz z punktu biznesowego, znacznie lepiej byłby gdyby autostrada A2 nie została otworzona na czas, a stary odcinek został zamknięty na czas EURO 2012
Można powiedzieć, że to absurd – owszem, ale przemyślany!
Otóż wielcy magnaci jak i pozostali kibice przyjeżdżający zza granicy musząc korzystać z dróg lokalnych, zlitują się czym prędzej i w ramach współpracy wspomogą nas jak Greków!


W tym szaleństwie jest metoda !

2 komentarze

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.