Nissan organizuje teraz dużą akcję jazd testowych, banery pojawiają się wszędzie, jak widać u nas również (nie widzisz? – wyłącz adblocka). Postanowiłem sprawdzić jak to wygląda i… kliknąłem i zobaczyłem listę aut, Micra – nuda, Note – nuda, Juke – już lepiej… ale na końcu listy dopatrzyłem NISSANA 370z w wersji COUPE I ROADSTER… kliknąłem w Roadstera, a co!

 

Tak swoją drogą raczej są marne szanse, by wejść do salonu z ulicy, uśmiechnąć się, odgasić  tescowe cygaro i powiedzieć „chciałbym się przejechać Nissanem 370Z Roadster, byle szybko bo za 30 minut odjeżdza mi tramwaj„.

 370zroadsterfd_01_opt

Po kilku godzinach zadzwonił do mnie prawdopodobnie z czeskiego numeru (sądząc po numerze) przymiły kobiecy głos który, poinformował mnie, że w chwili obecnej nie mają roadstera, ale jak tylko to możliwe będą go organizowali, bym mógł odbyć swoją wymarzoną jazdę próbną.

Jestem bardzo ciekawy jak przebiegnie dalszy proces organizacji auta do jazdy próbnej, z tego co zauważyłem klient „internetowy” jest traktowany czasem lepiej niż ten w salonie, ot taka nowa moda. 3.7 V6 328 KM, 5.3 do setki…

Jak tylko uda mi się obiecuję, że zrobię fotkę z jazdy prónej i wrzucę na stronę :)

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.