Dziś do opinii publicznej trafiły badania, które podają, że 85% kierowców przekracza prędkość, jestem ciekawy ile kosztowały takie badania – bo z chęcią zgarnąłbym pulę za te badania i strzelając powiedział 90% – i niewiele bym się pomylił.
Cóż skoro jesteśmy tak bogatym krajem i stać nas na wszystko – to takie badania nie są niczym szczególnym, przecież i tak niedługo będziemy mieli ropę :)


Jednak zastanowię się nad tym zagadnieniem, trochę z innej strony, polecam by wsiąść rano i powiedzieć sobie – dziś będę jechał zgodnie z przepisami (chociaż, może lepiej zaplanować to dzień wcześniej by wstać o odpowiedniej porze).
Pokonać dystans do pracy, zgodnie ze wszystkimi znakami, przy tym uśmiechając się do kierowców i pokazywać im jakim to zaj..fajnym jestem kierowcą – oczywiście, żartuję, jazda w/g wszelkich przepisów prowadzi do depresji, chorób nerwowych i grozi kaftanem bezpieczeństwa i wizytą w szpitalu bez klamek.

Taka jest prawda, wszelkie ograniczenia są w Polsce jedynie teorią, a jedyną grupą osób która przestrzega ograniczeń prędkości są rowerzyści i matki z dzieckiem w wózku.
A policja zbiera żniwa.. wystawiając magiczną suszarkę i polując na ludzi, którzy nie popełniają morderstwa a jedynie dostosowywują prędkość, do warunków i drogi..
Bo żal dupę ściska gdy widzę drogę trzypasmową i ograniczenie 60 km/hNAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.