W Genewie Jeep pokaże odświeżony model Grand Cherokee z rocznika modelowego 2014.
Amerykański SUV będzie dostępny z 8-biegową przekładnią automatyczną w każdym wariancie silnikowym. Ponadto, każda z wersji wyposażeniowych otrzyma nowe elementy wykończenia nadwozia i wnętrza.
jeep grand cherokee

Dostępne będą się m.in. reflektory biksenonowe z światłami do jazdy dziennej wyposażonymi w diody LED, skórzana tapicerka Natura Plus oraz wykończenia kabiny w drewnie. Nowy Grand Cherokee ma też szerszą ofertę usług informacyjno-rozrywkowych, dzięki nowemu systemowi nawigacji satelitarnej UConnect i 7-calowemu wyświetlaczowi TFT.

W ofercie pojawią się dwa warianty napędu 4×4, pneumatycznego zawieszenia Jeep Quadra-Lift i systemu kontroli trakcji Selec-Terrain, umożliwiającego wybór najkorzystniejszych ustawień napędu w różnych warunkach jazdy. Nowością jest funkcja Selec-Speed Control (system czuwający nad prędkością zjazdu i podjazdu, pozwala pokonywać wzniesienia przy minimalnej ingerencji kierowcy).

Nowy Jeep Grand Cherokee 2014, który pojawi się w europejskich salonach sprzedaży w trzecim kwartale tego roku, oferowany będzie w wersjach wyposażenia Laredo, Limited, Overland i Summit.
Źródło: Jeep

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.