KOCHAM FOTORADAR… KOCHAM FOTORADAR… KOCHAM FOTORADAR… musimy tak sobie teraz wmawiać z pełną premedytacją – w końcu te 4 miliony złotych które chce przeznaczyć Główny Inspektorat Transportu Drogowego na kampanię promocyjną tych maszynek do zarabiana ma w tym pomóc.

Nie ma innego wyjścia trzeba pokochać to urządzenie, ponieważ już niedługo w prasie, w telewizji i pozostałych mediach będziemy informowani jakie te urządzenia są piękne, jak dobrze służą społeczeństwu i że warto na czas wpłacać pieniądze za pamiątkowe fotografie.

Kolejnym elementem reklamy będzie informacja o możliwości wpłacania pieniędzy za mandat przez internet… ahhh

 

podobno : dzięki fotoradarom spada o 8% liczba wypadków, a o 13% liczba śmiertelnych ofiar. Ale za jestem ciekawy o ile wzrasta liczba sprzedawanych butelek z neospazminą ?!

 

fotomaker 2

 

Jakoś do mnie pomysł tej akcji całkowicie nie trafia, chyba że kulą w płot. Czy dzięki tym 4 milionom [zmarnowanym] przejeżdżając koło fotoradaru będę się uśmiechał i dziękował mu za zdjęcie i wychwalał pod niebiosa szefostwo GITD za te przydrożne aparaty „władzy”.

Każda złotówka wydana na tą akcję jest stracona, to tak jakby teraz zrobić akcję propagującą iż w Polsce są tylko drogi gładkie jak stół – dziękuję, wysiadam!

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.