Ja już na allegro widziałem różne rzeczy : wiertarki z udarem za 45 zł, golarki bezprzewodowe za 10 zł, teraz przyszła pora na kolejną odsłonę w motoryzacji.

Wczoraj znajomy przesłał mi link do oferty na allegro odnośnie świateł samochodowych „typu” LED model 240, w rzeczywistości za 18 zł otrzymujemy komplet przedniego oświetlenia ledowego, które leżało gdzieś niedaleko papierów homologacyjnych.

 

 

Co ciekawe w treści ogłoszenia, dużymi literami jest wyszczególnione :

ZESTAW Z WBUDOWANYM MODUŁEM A NIE TANIM PRZEKAŹNIKIEM ZA 2 ZŁOTE

To ja się pytam za ile jest ten moduł za 20 zł?!

 

Bez nazwy-1

 

Wartym podkreślenia jest fakt, że na sprzedawany asortyment otrzymujemy 24-miesięczną gwarancję – polecam wszystkim aby zrobić ksero paragonu bo przez te 24 miesiące może się wiele wydarzyć :)

 

moto-opinie.COM radzą : oczywiście mówię tu w swoim imieniu ale unikałbym takiego sprzętu, ja rozumiem oszczędności, kryzys, VAT23%, jednak na takich rzeczach trudno oszczędzać i moja LEDOWA nocna lampka mimo, że z promocji kosztowała więcej… Ciekawy jestem po jakim czasie przechodzi w trym „widzę Cię… już nie widzę… widzę Cię…” – domeną tanich zamienników jest awaria układu i natarczywe mruganie… A podsumuję to prostym powiedzeniem : „NIE STAĆ NAS NA TANIE RZECZY”

2 komentarze

 1. Łukasz

  Była „moda” na płyty CD na lusterku, była na choinki zapachowe. Była „moda” na dodające koni naklejki na wlew od paliwa, była też moda na magnetyzery paliwa i ceramizery silnika.
  No to jest na „LEDy” – oby szybko przeminęła, bo aż żal patrzeć na niektóre wehikuły poruszające się z czymś takim.

  Odpowiedz
 2. Jan

  Zgadzam się,LEDy to moda ale takie wehikuły są słabo widoczne na drodze stwarzając wielkie zagrożenie dla innych uzytkowników drogi także dia pieszych.Zastanawiam się jak oni przechdzą przeglądy co na to diagności?

  Odpowiedz

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.