Nie od dziś wiadomo, że w drużynie z al. Unii nie przelewa się, problemy ze sponsorami, problemy z obiektem i problemy z wypłatami i grzanie dołu tabeli nie nastraja pozytywnie…
Najniższy budżet w ekstraklasie ma swoje efekty w całym funkcjonowaniu klubu…
Jednak coś zostało z dawnych czasów…
Gdy podjedziemy pod obiekt, najlepiej nie parkując zbyt blisko, tak by żadna cegła nie uszkodziła nam przypadkiem samochodu – złapiemy się za głowę, mówiąc w myśli „jej pomyliłem adres

Ale ten kontrast obdrapanych murów, zestawiony z najnowszymi samochodami sportowymi tworzy oldschoolowy klimat i przyprawia o zawrót głowy!
Każdy trąbi kryzys, kryzys, nie ma wypłat na czas, a parking obnaża wszystko!
I tak moją listę otwiera piekielnie szybkie AUDI R8 należące do Seweryna Gancarczyka, które w momencie robienia zdjęcia spaliło spokojnie ze 4 litry, w końcu 430KM trzeba wykarmić. Niestety jest na tyle niewygodnie, gdyż może pomieścić jedynie 2 osoby, dlatego piłkarz dysponuje również AUDI Q7, stosowany zamiennie.

Na parkingu błyszczy się również śnieżnobiałe PORSCHE 911 CABRIO o mocy 360 KM, która swobodnie jest w stanie „czochrać fryzurę Marka Saganowskiego, a przy tym dawać fan z jazdy w przerwie miedzy treningami.
Natomiast Marcin Adamczyk postawił na gangsterską terenówkę czyli BMW X5, modna, wygodna i również nie należąca do tanich.
Wygodę ceni również Marcin Mięciel przybywając AUDI Q7, w ślady za nim poszedł Grzegorz Bonin, który również sprawił sobie takie cacko parkując tuż obok.
Na młodzieńczy fan postawił Wojciech Łobodziński serwując sobie VW GOLFA GTI o mocy 210 koni, tym hothatchem  nie jest w stanie się spóźnić na żaden trening.. I tak mógłbym przedstawić cały skład z nazwiska wymieniając wszystkie najnowsze wynalazki motoryzacji, jednak na największą uwagę zasługuje Peugeot 407 Piotrka Klepczarka, które totalnie nie pasuje na ten HOT PARKING – i dla niego największe brawa za wstrzemięźliwość i pokorę :)

2 komentarze

  1. Anonymous

    Gancarczyk, Mięciel i Saganowski kupę lat grali za granicą, a Bonin w Polonii.
    Stać ich.

    Odpowiedz

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.