Udoskonalona Mazda5 jest teraz dostępna w trzech nowych kolorach karoserii: czerwonym Zeal Red, czarnym Jet Black i szarym Meteor Grey. Wnętrze samochodu zdobią nowe wzory tapicerek oraz wykończenie deski rozdzielczej w kolorze czarnym fortepianowym w zależności od wersji.
mazda 5

Udoskonalona Mazda5 zyskała dodatkowy atut w postaci elektrycznie składanych lusterek bocznych ze zintegrowanymi kierunkowskazami. Dalszym udogodnieniem są kierunkowskazy sygnalizujące zmianę pasa, które włączają się przez delikatne naciśnięcie drążka kierunkowskazów i wyłączają automatycznie po trzech mignięciach.

Dzięki zestawowi do naprawy opon Mazda5 jest lżejsza, co pozwala zaoszczędzić paliwo.

Wśród nowo dostępnych elementów wyposażenia znajduje się kamera cofania (wersja Sport z nawigacją) i elektrochromatyczne lusterko wsteczne (wersja Exclusive Plus i Sport). Z kolei port USB, podświetlany schowek i nakładka na rurę wydechową są teraz w wyposażeniu standardowym.

Przestronna wewnątrz i kompaktowa na zewnątrz Mazda5 szczyci się nagradzaną stylizacją, dzięki której model uzyskuje najlepszą w swojej klasie aerodynamikę. Ta cecha gwarantuje płynną i cichą jazdę, a także doskonałą zwrotność i stabilność auta.
Źródł0 : Mazda

1 KOMENTARZ

  1. wiesiek

    Prezentuje się naprawdę dobrze. Jeśli tylko specyfikacja techniczna będą szła w parze z designem, to szykuje się mocna pozycja w segmencie kompaktów. Wzbogacenie wyposażenia (choć niestety jeszcze nie tego standardowego) w kamerę cofania to ogromny plus ? sam dodatkowo instalowałem u siebie taki gadżet.

    Odpowiedz

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.