Podobnie jak w przypadku innych aut AMG, premierowa, kompletnie wyposażona odmiana „Edition 1” reprezentuje najwyższą formę nowej Klasy A 45 AMG i skupia się na sportowej naturze modelu.
Biały lakier Cirrus White kontrastuje z grafitowymi, matowymi pasami AMG na masce, dachu i po bokach nadwozia, a matowe obręcze z ogumieniem 235/35 R 19 i specjalnymi kapslami AMG (stylizowanymi na felgi z centralną śrubą) skrywają czerwone zaciski.
merceses amg

Detale na osłonie chłodnicy, lusterkach bocznych i tylnym skrzydle w tym samym kolorze na pewno przykuwają uwagę. Wersja „Edition 1” wyposażona jest standardowo w pakiety AMG Night i Aerodynamics.

Czerń i czerwień dominują także we wnętrzu A 45 AMG „Edition 1”. Czerwone przeszycia biegną przez tapicerkę foteli AMG Performance, górną część kokpitu pokrytą skórą Artico oraz sportową kierownicę AMG Performance, obszytą skórą nappa i mikrofibrą Dinamica.

Lista ekskluzywnych dodatków obejmuje również dźwignię E-Select z wytłoczonym logo AMG i emblemat „Edition 1” na konsoli AMG Drive Unit.

Światowa premiera A 45 AMG odbędzie się 5 marca podczas salonu samochodowego w Genewie. Sprzedaż modelu ruszy 8 kwietnia, a jego rynkowy debiut w Niemczech nastąpi w czerwcu.
Źródł0 : Mercedes-Benz

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.