W miniony piątek zakłady Daimler AG w niemieckim Sindelfingen wystartowały z produkcją seryjną gruntownie zmodernizowanego modelu Mercedes Klasy E. Na rynku polskim ceny zaczynają się od 175 000 złotych.
mercedes e

Oto krótka lista nowości, które w bieżącym roku kalendarzowym zamierza wprowadzić na polski rynek marka Mercedes-Benz (wspomniana wyżej Klasa E to jedna z najważniejszych premier):
– nowa Klasa CLA
Auta można już zamawiać u dealerów, a pierwsze egzemplarze pojawią się w kwietniu. W Polsce wersja CLA 45 AMG zadebiutuje we wrześniu.
– Mercedes Klasy A 45 AMG
Ciekawą premierą będzie także pierwsza Klasa A w wersji AMG, czyli A 45 AMG, która na polskim rynku zadebiutuje w czerwcu.
– zmodernizowana Klasa E

Klasa E w wersjach limuzyna i kombi będzie dostępna od kwietnia, zaś wersje Coupe i Kabriolet od czerwca. Wersja AMG pojawi się w marcu, zaś wersje 4Matic AMG oraz S AMG w czerwcu.
– nowa Klasa S
Chyba najbardziej wyczekiwaną nowością jest nowa Klasa S, zupełnie przeprojektowana i oferująca niespotykany dotąd poziom bezpieczeństwa, komfortu, mocy i ekologiczności. Debiut nowej Klasy S planowany jest na maj, zaś wersji S 63 AMG na czerwiec.
Źródło : Mercedes-Benz

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.