Nowa Klasa E z wydajnymi silnikami, innowacyjnymi systemami bezpieczeństwa oraz zmienionym językiem projektowania jest dostępna od 175 000 zł. W Mercedesie Klasy E po raz pierwszy znajdzie zastosowanie 11 nowych lub zoptymalizowanych systemów wspomagania wprost z najnowszej generacji Klasy S.
Na kierowców poszukujących ekstremalnych wrażeń czekają najnowsze odmiany Klasy E w wersji AMG, które dostępne są na polskim rynku w cenie od 495 000 złotych.
mercedes e 2013

Gruntownie zmodernizowana Klasa E zrobiła zdecydowany krok wprzód w dziedzinie obniżenia spalania oraz emisji dwutlenku węgla. Auto jest teraz jeszcze bardziej przyjazne środowisku, jednocześnie generując więcej mocy.

By jazda była jeszcze bardziej pewna, Klasa E otrzymała najnowsze systemy bezpieczeństwa, które mają nie tylko ułatwiać jazdę, lecz także chronić przed niebezpiecznymi sytuacjami na drodze. Jeszcze lepsze materiały wykończeniowe pozwalają w pełni cieszyć się walorami nowej Klasy E.

Dla kierowców, dla których jazda samochodów to coś więcej, przygotowano Klasę E w wersji AMG. Po raz pierwszy pojawia się ona także w wersji z napędem na cztery koła: 4Matic oraz w ekstremalnej wersji E 63 AMG S 4Matic, której przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje zaledwie 3,6 sekundy.

Samochód można już zamawiać u dealarów Mercedes-Benz w całej Polsce. Pierwsze egzemplarze trafią do klientów w kwietniu.
Źródło: Mercedes Benz

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.