Poznaliśmy już pierwszą zwyciężczynię konkursu „Dowartościowujemy starsze Mercedesy”. Jury zostało urzeczone historią pewnego Mercedesa Klasy A, którego właścicielka podczas stłuczki ? poznała miłość swego życia!

Pani Agnieszka z Dąbrowy Górniczej nigdy nie spodziewała się, jak wielkie znaczenie mieć będzie dla niej zakup używanej Klasy A. Auto było „po przejściach”, w związku z czym nowa właścicielka dokonała niezbędnych napraw. Niestety nie miała szczęścia na drodze: po około roku auto ponownie uczestniczyło w stłuczce.

Mercedes A

„Ta stłuczka zmieniła moje życie – wspomina pani Agnieszka. „Właścicielem drugiego pojazdu okazał się mężczyzna, który jest miłością mojego życia! Chyba nikt nie przypuszczałby, że tak nieprzyjemne zdarzenie może przysporzyć tak wiele szczęścia” Wspomnienia właścicielki „Maleństwa” nadesłane na konkurs „Dowartościowujemy starsze Mercedesy” urzekły jury konkursu, które przyznało jej jednej z trzech nagród. Na koniec pani Agnieszka wyznaje: „Zaraziłam mojego partnera miłością do marki Mercedes. Niedawno kupił Mercedesa Klasy E”. żródło : BMPL

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.