Już w zeszłym roku przymierzałem się by wziąć udział w tym konkursie, ale skończyło się jedynie na chęciach…

W tym roku chęci były, ale również poszło za nimi działanie! Tym bardziej, że sam jestem ciekawy efektów, jak również przypuszczam, że da mi to kolejnego porządnego kopa do tworzenia szalonych motoryzacyjnych akcji.

 

Zgłosiłem swoją stronę do konkursu BLOG ROKU 2013 w kategorii „profesjonalne i firmowe”.

 

Bez nazwy-6

LINK DO MOJEJ KONKURSOWEJ STRONY : BLOG ROKU

KOSZT WYSŁANIA SMS – 1,23 zł z VAT.

 

Głosy można oddawać do 6 lutego do godziny 12:00, w kolejnym etapie jeżeli uplasuję się w pierwszej dziesiątce, juror Jacek Kotarbiński wybierze 1 najlepszą stronę.

 

 

Czy szanse są?

– moja dusza optymisty mówi, że zawsze, nawet gdy autem zakopywałem się w największym błocie, a assistance nie potrafiło mnie namierzyć, wierzyłem że jest nadzieja i śpiewałem pod nosem utwór polskiego rapera „Mam Cinkłaczento w holenderskim gazie” . Tym bardziej, że dla stron „moto” może być to precedens w tej kategorii…

– dużo zależy od Waszych głosów i umiłowania do przedstawianej tematyki, ale nie stoję z Ak-47, tylko pozostawiam to Waszej chęci i benzynie we krwi.

– dla mnie sukcesem będzie dostać się do 10-tki, a jeśli to się spełni to podziękuję Wam w swoim stylu .

 

DZIĘKI!!!! NAWET ZA SAMĄ CIEPŁĄ MYŚL !!!!

12 komentarzy

 1. Krzyś

  Za akcję Audi Cabrio na lodowisku i Seata na Stadionie Narodowym i trud pewnie by to wszystko załatwić zagłosowałem, żona swoją drogą już też, tylko znajdę jej telefon! :) :)

  Odpowiedz
 2. Anzel

  Warto pokazać naszą społecznosć może się uda, trzymam kciuki. Będzie szansa na przejażdżkę Cascadą, bo słyszałem, że niedługo ma być ? :)

  Odpowiedz
 3. Jarek K.

  Poszło!
  Ps. Kiedy relacja na stronie ze zwiedzania samochodem „Narodowego”? – widziałem fotkę na fejsie :)

  Odpowiedz
  • Waldemar Florkowski

   Relacja będzie opublikowana w poniedziałek wieczorem, albo maksymalnie we wtorek rano :) :) Uprzedzam, będzie to fajny materiał, w końcu zrobiłem tam 3 km po różnych zakamarkach :)

   Odpowiedz
 4. claim define

  Jula, „Fala 49″ powsta??a w 1949 roku. Nie wiem czy po ??mierci Martyki nadawno tÄ? audycjÄ?. Ja pamiÄ?tam jak przez mg??Ä? z wczesnego dzieci??stwa jakÄ??? „FalÄ? co?? tam” ale nie potrafiÄ? nic bli??ej na ten temat powiedzieÄ?. Pamietam za to „Tu jedynka” – to podobna audycja z p????nych lat siedemdziesiÄ?tych obrzydzajÄ?ca Zach??d. Co ciekawe jako wabik by??a dobra zachodnia muzyka rockowa. WiÄ?c gdy spiker pl??t?? bzdury o degeneracji ruchu „punk” by??a okazja pos??uchaÄ? „Sex Pistols” albo nawet nagraÄ? jaki?? kawalek.

  Odpowiedz

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.