Mam sentyment do tej imprezy, ponieważ może daleko jej do Genewy, ale tak na dobrą sprawę to największa impreza organizowana w Polsce w zamkniętej hali w jakiej miałem okazję uczestniczyć.

Tak jak w zeszłym również i teraz było kilka ciekawych premier które wpadły mi w oko, na pewno brakowało mi takich marek jak BMW, Dacia, Opel czy też Renault,  ale oprócz tego napotkałem większość powszechnie dostępnych marek.

 

Prym jak wiadomo wiodła grupa Volkswagen Group Polska, która do prezentacji miała odrębną halę gdzie zaprezentowano nowego Porsche Macan, Seata Leon w wersji Cupra 280,  A3 w wersji Cabriolet i S3, a Volkswagen oprócz drobnych liftingów pochwalił się Golfem Sportsvan jak i bolidem XL1, na deser Skoda zaprezentowała wersje poliftingowe i koncept Fabia S2000.

 

Moją ciekawość również wzbudziło stoisko Mercedesam gdzie zaprezentowano model Mercedes G63 AMG 6×6 za blisko 2,2 mln zł, oprócz tego błyszczał w świetle reflektorów nowy GLA, czy S Coupe.

Infiniti pochwaliło się nowym Q50 i QX70 czyli dobrze znanym FX-em!

 

MERCEDES G AMG 6×6 NA MOTOR SHOW POZNAŃ 2014

 

 

Oprócz tego pogatą ofertę modeli pokazałą marka Aixam ale również moje oko dostrzegło : Lexusa LFA, BMW Z1, Alfę Romeo 4C i , Hyndaia i20 WRC, nowego Nissana X-Trail,  oraz zabytkowego Citroena pokrytego sianem na którym siedziały 2 bażanty, traktor Lanz Bulldog, pokaz obklejania samochodów folią kolorową i Charystlera 300C na 26″ kołach.

 

O poszczególnych autach będę pisał w najbliższych dniach a dziś zapraszam do obejrzenia fotorelacji:

 

 

 

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.