Do tej pory by podziwiać szybkie pościgi wystarczyło poczekać na kolejną odsłonę Taxi albo 2 fast 2 furious. Jednak konkurencja nie śpi i 14 marca 2014 na dużym ekranie będziemy mogli zobaczyć długo wyczekiwany film ?Need for Speed?, stworzony na bazie serii popularnych gier komputerowych.

 

Cała fabuła filmu skupia się wokół losów Tobey Marshalla (granego przez Aarona Paula), który tuż po wyjściu z więzienia uczestniczy w wyścigu samochodowym, co jest odwetem na pewnym znanym biznesmenie, przez którego główny bohater został skazany.

 

nfs film

Oprócz wspomnianego już Aarona Paula oraz innych aktorów (Dominic Cooper, Imogen Poosts, Michael Keaton), w filmie zagrają także inni specjalni modele, jak Lamborghini Sesto Elemento, Bugatti Veyron Super Sport World Record Edition, Koenigsegg Agera R, Ford Mustang, GTA Spano czy McLaren P1. W końcu to główni bohaterowie :)

 

Zwiastun filmu:

 

Co ciekawe w przypadku scen pościgów filmowcy wykorzystali oczywiście repliki tych pojazdów, które zostały stworzone przy pełnym wsparciu odpowiednich koncernów samochodowych, w związku z czym poziom ich odwzorowania jest niemal perfekcyjny.

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.