Właśnie otrzymałem kluczyki do pierwszego polskiego kamera – ROMER NIEWIADÓW. W listopadzie? Ci którzy mnie znają wiedzą, że lubię niebanalne pomysły, ciekawe rozwiązania i dobry morał.

Dlatego postanowiłem sprawdzić jak spisze się kamper w długie jesienne wieczory – postanowiłem na kilka dni zamieszkać wewnątrz. Nie powinno być nudno 2 podwójne łózka, telewizja cyfrowa, lodówka, zamrażarka, wc, prysznic, kuchenka gazowa z elektrycznym iskrownikiem, klimatyzacja [z której nie będę korzystać] i wiele wiele innych.

 

Za tydzień przygotuję podsumowanie testu, a już od dziś można śledzić moje zmagania w kamperze za pośrednictwem facebooka : https://www.facebook.com/MotoOpinie.

 

romer niewiadów
Kamper oparty jest na podwoziu Fiata Ducato z silnikiem 3.0 JTD 160 KM. Jeśli ktoś spotka mnie na ulicach Łodzi – serdecznie zapraszam na dobrą kawę… i zupę :)

 

DSCF6447

 

moto-opinie.COM radzą : przede wszystkim by było ciepło, ale producent kampera zadbał o mnie i zamontował butlę gazową dzięki której będę mógł włączyć ogrzewanie postojowe. Życzcie powodzenia!

 

5 komentarzy

 1. Malwa

  Aura nie jest sprzyjająca, ale jestem ciekawa tego wyzwania. Gdzie można Pana spotkać z tym luksusowym domkiem na kołach ? :D

  Odpowiedz
 2. Waldemar Florkowski

  Bez przesady nie jest ta aura aż taka zła! Ogrzewanie jest rozprowadzone w kilku miejscach i wnętrze nagrzewa się dosłownie w przeciągu 7-10 minut. Może nie jest jakoś upalnie gorąco, ale jest ok!

  Odpowiedz
 3. Kryspin

  Panie Waldku ja zawsze miałem Pana za osobę pozytywnie szaloną – proszę to odebrac jako komplement, ale ten test to mega wyzwanie.
  Jednak i tak najbardziej zapamiętałem zeszłoroczną akcję charytatywną i wyprawę do Laponii.

  Odpowiedz

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.