Od premiery pierwszej generacji sportowego użytkowego samochodu w wykonaniu Dacii minęły prawie 3 lata, marka by podtrzymać dobrą passę postanowiła odświeżyć swój produkt, ale nie jest to żadna rewolucja. Czy dobrze? – Popularna maksyma głosi, że jeśli coś jest dobre to po co to zmieniać, dlatego też w nowym modelu przeprojektowano tylne i przednie lampy [ które są znacznie bardziej wyraziste].

 

Dodatkowo zaprojektowano relingi z ażurowymi wspornikami i napisem „DUSTER” mają w ten sposób podkreślać sportowo-rekreacyjny charakter auta. Przewidziano również nowe aluminiowe, 16-calowe obręcze kół w kolorze czarnego metalu w połączeniu z oponami Mud and Snow, nadają sylwetce nowej Dacii Duster bardziej dynamiczny wygląd.

 

duster 1

 

Nowy Duster ujrzy po raz pierwszy światło dzienne podczas wystawy IAA 2013 we Frankfurcie, które ruszają już w przyszłym miesiącu. A na przełomie listopada/grudnia trafi do polskich salonów.

 

duster 2

 

moto-opinie.COM radzą : Na rodzimych drogach w chwili obecnej jeździ blisko 13000 sztuk, zapewne producent nie spodziewał się, że model ten będzie tak popularny w Europie, szczególnie, Francji i o dziwo w Niemczech. Przede wszystkim największym magnesem jest tutaj cena, a jakość wykończenia jest na drugim miejscu, Duster co prawda w tym czasie ewoluował. Ale w moim przekonaniu nadal może być popularny!

 

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.