Nowa Skoda Rapid już na początku listopada wjedzie na polski rynek. Z okazji debiutu w salonach Skody samochód oferowany będzie w promocyjnej cenie 43 860 zł.
Rapid to nowa kompaktowa limuzyna Skody. Zaprojektowano ją z myślą o rodzinach, które poszukują przestronnego, eleganckiego i dobrze wyposażonego samochodu w korzystnej cenie i niskich kosztach eksploatacji.

Zaprojektowana została zgodnie z filozofią „Przemyślanych rozwiązań”, dzięki czemu posiada mnóstwo udogodnień sprawdzających się podczas jazdy. Nową Skodę wyróżnia m.in. pojemność bagażnika aż 550 litrów, co stanowi wiodący wynik w tej klasie.

Nowa Skoda Rapid

Rapid dostępny będzie w trzech wersjach wyposażenia: Active, Ambition oraz topowa Elegance. Cena podstawowej wersji wyniesie od 47 950 zł. Jednakże z okazji debiutu w polskich salonach Skody Rapida będzie można kupić już za 43 860 zł. 


Na promocyjną cenę składają się okazjonalny upust 2 500 zł wraz z refinansowanym pakietem ubezpieczeń w wysokości 1 590 zł (Allianz Polska lub Ergo Hestia w ofercie Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy). Jak podkreśla producent, łącznie to aż 4 090 zł oszczędności dla potencjalnego nabywcy.

Rapid oferowany będzie w pięciu wersjach silnikowych. Gamę jednostek benzynowych stanowi motor 1.2 MPI 75 KM oraz 1.2 TSI o mocy 85 KM lub 105 KM. Najmocniejszy w tym modelu jest turbodoładowany, czterocylindrowy silnik 1.4 TSI 122 KM z 7-stopniową skrzynią DSG.

Skoda Rapid dostępna będzie również z wydajnym i oszczędnym silnikiem wysokoprężnym 1.6 TDI CR DPF, który rozwija moc 105 KM. źródło : skoda

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.