Fiat zaprezentował nową wersję 4×4 trzeciej generacji Pandy, który jest już przygotowana, ale jej światowy debiut  odbędzie się dopiero na targach w Paryżu.

Linia 4×4 Pandy ma długą historię lecz nowy model przypomina poprzednią odmianę która stała się jednym z najbardziej wszechstronnych, wytrzymałych samochodów na drogach w klasie małych terenówek. Dlatego interesowały się poprzednimi odmianami firmy prowadzące budowy autostrad, czy służby leśne.

panda 4x4

Centrum projektowe Fiata, tak jak to miało miejsce w poprzednich wersjach, wzmocniło standardową odmianę oraz wzbogaciło ją o podwyższone zawieszenie i nowe zderzaki z przetłoczeniami które mają pomóc w identyfikacji tej wersji – dodatkowo znalazły się tam wstawki aluminiowe, ale musiałbym sprawdzić własnoręcznie czy to aby jest na pewno aluminium….

Wewnątrz znajduje się duża konsola na tunelu środkowym, nowy zielonych ramki i duża kieszeń, siedzenia wyposażone są w specjalną konstrukcję w trzech wariantach kolorystycznych (zielony, niebieski, pomarańczowy) i skórę a raczej eko-skórę, gdzie również panele boczne drzwi wyposażono w skóropodobne dodatki tak by zwiększyć prestiż auta………..

moto opinie radzą : 

Zapewne model 4×4 jest dobrym kierunkiem rozwoju, do tej pory sprzedaż tej wersji nie przekraczała 10-15% wszystkich wersji Pandy, ale coraz więcej osób przekonuje się do tej opcji 4×4.
Panda nie ma na rynku zbyt wielu konkurentów, ale skutecznie odebrała wielu  klientów Dacii Duster, szczególnie wśród firm które poszukiwały małego zwinnego auta z właściwościami terenowymi…
Oczywiście jedyną i słuszną jednostką jest 1.3 multijet (diesel), a promowana wersja twinair raczej nie zda egzaminu w tym modelu, ze względu na mały moment obrotowy (145 Nm).1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.