O skuteczności rajdów samochodowych i przełożeniu ich na wymierne efekty marketingowe może najwięcej powiedzieć Citroen, który w latach świetności Xsary WRC, bardzo mocno i na każdym kroku akcentował to w salonach samochodowych, swoją drogą, czemu by się tym nie chwalić – skoro było czym!
I tak nasz Czeski sąsiad, podpatrując marketingowe chwyty konkurencji postanowił przygotować „fabsona” tak by mógł zajmować dobre lokaty – gdyz to jest główny wyznacznik sukcesu marketingowego, dlatego poświęcone 2 lata, na pewno nie poszły na marne !


Jednak dla wielu Polaków, po wydarzeniach związanych z wypadkiem Roberta Kubicy, aura wokół wyczynowej czeski niejako opadła, mimo, że szybki bolid nie był niczemu winny, niesmak jednak pozostał.


Czym może się pochwalić nowa FABIA R2 :
Silnik : 1.6 16V
Moc : 180 KM
Moment obrotowy : 194 Nm przy 5500 obrotów/min
Skrzynia biegów : 5 biegów (sekwencja)


Rajdowa Skoda była przez ostatnia dwa lata testowana w boju m.in. na trasach czeskich rajdów. Teraz po otrzymaniu homologacji FIA pojawi się w wielu krajowych i międzynarodowych imprezach.


Ok, koniec tej reklamy, przejdźmy do konkretów, a największym z nich jest cena uwaga 62 tyś. – świetna okazja, aha zapomniałem dodać że euro :)NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.