Jak pokazać nieznajomej kobiecie, że nam na niej zależy?

Przede wszystkim subtelnie, delikatnie i zmysłowo, jeżeli znajdujemy się w obcym towarzystwie, umiejętne puszczenie „oczka” będzie tego przejawem..
Ale co ma podryw do motoryzacji?
Nie zamierzam z tego portalu robić poradni randkowej, a jedynie wskazać pewną niefortunną analogię…
NIESTETY i tak luksusowe marki mają problem z usterkami, które na pewno są zmorą działu PR, który zawsze stara się je delikatnie zamieść pod dywan.
Jednak pół biedy gdy sytuacja dotyczy jakiejś tam wadliwej śrubki, a nie jak w przypadku PORSCHE CAYENNE wypadającego reflektora przedniego!
Niestety taka wtopa zdarzyła się tej niemieckiej marce.

Nie wiem czemu, gdy to piszę, mam jedno przed oczami  – jadącego dostojnie biznesmena, z nienagannie ułożoną fryzurą, okraszoną żelem, który podjeżdżając do przejścia dla pieszych gwałtownie hamuje, by wpuścić na ulicę młodą wydekoltowaną blondynkę.. w ramach podrywu..

Lecz w tym momencie do głosu dochodzi reflektor, który postanawia się uwolnić i niczym buldog spuszczony ze smyczy leci do przodu, lądując pod nogami wydekoltowanej i lekko speszonej blondynki.
Przyznaje, że jest to jedna z bardziej spektakularnych usterek, po samo-wybuchajacych poduszkach w Renault Twingo.
 
Akcja serwisowa już trwa, więc wszystkie auta „puszczające oczko” w najbliższym czasie zostaną poddane naprawie, by podryw na ulicy mógł być skuteczny i perfekcyjny

5 komentarzy

  1. Anonymous

    To jest fatalna wiadomość, kupić auto za kilkaset tysięcy i mieć taki feler – prestiż marki -20%!

    Odpowiedz
  2. Anonymous

    WŁASNIE KUPILEM SOBIE PORSCHE CAYNNE 4.5 S TURBO ZOBACZE CZY JEST GODNY SWOJEJ MARKI

    Odpowiedz

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.