Mam wrażenie jakbym pisał na temat prezentu który mam ochotę dostać… ale dzięki temu może ktoś właśnie skorzysta z sugestii i zaoferuje swojej drugiej połówce coś takiego.

 

Postanowiłem zagłębić się w popularnych serwisach aukcyjnych jak i bardziej ekskluzywnych opcjach i wybrać kilka prezentów na widok których zacząłbym klaskać uszami… Wszystkie są z kategorii sprawnościowej i na pewno na długo pozostaną w pamięci :)

 

 

 

 Kategoria : 0-100 zł

czołg t

Przejażdżka czołgiem – wyjątkowa okazja by przejechać się czołgiem T-55 po 6ha czołgowiska pod Poznaniem. Idealny prezent dla miłośnika militariów, zarówno wewnątrz [8 osób] jak i na zewnątrz.

CENA : 79 zł

 

 

 

 

Kategoria : 100-300 zł

monster

Jazda monster truckiem – okazja by zasiąść w kokpicie auta, którego już sam wygląd budzi respekt. Oczywiście również za kierownicą. Lekcja do odebrania w okolicach Warszawy, dźwięk roznosi się pewnie w okolice Radomia.

CENA 149 zł

 

 

 

 

Kategoria : 300-400 zł

lancer

Jazda na torze Mitsubishi Lancer IX – świetna okazja by zasiąść za kierownicą jednego z najpopularniejszych aut wyścigowych. 400 KM , aktywny dyferencjał :) [ LINK ]

CENA : 373 zł

 

 

 

 

Kategoria : 400-500 zł

kombajn

Kurs jazdy kombajnem – na otwartej przestrzeni połączony z nauką podstawowych manewrów. Do dyspozycji otrzymujemy kombajn BIZON na 45 minut. Lokalizacja : Warszawa.

CENA : 499 zł

 

 

 

 

 Kategoria : 500-1000 zł

california

Jazda na torze Ferrari California 4 okrążenia – chyba jedna z najbardziej ekscytujących propozycji na prezent do wykonania w Warszawie lub Poznaniu. Silnik V8.. 460 KM.. [ LINK ]

CENA : 728 zł

 

 

 

 

4 komentarze

 1. Martix

  Najchętniej Ferrarkę bym dostał… 728.. troszkę kosztuje, ale pewnie połowa tego to paliwo hahahaha

  Odpowiedz
 2. Kamil Grodz

  W zeszłym roku z firmy dostałem podobny voucher na kurs jazdy bezpiecznej w Warszawie, ale co innego jechać bo km/h a co innego pewnie 200!
  Choć jazda kombajnem też kusząca :D :D :D :D

  Odpowiedz
 3. Lucjan

  A ja bardzo chętnie zapisałbym się na taki prezent, ale na jazdę TIR-em. Może Motoprezent o tym pomyśli :)

  Odpowiedz

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.