Należący do segmentu miejskich SUV model Renault Captur wejdzie do sprzedaży na rynku polskim oferowany w cenie od 53 900 złotych. W sumie klienci mają do wyboru trzy poziomy wyposażenia nazwane Life, Zen oraz Intens.

Bazowa wersja Renault Captur według poziomu wyposażenia Life, która kosztuje od 53 900 złotych, oferuje silnik benzynowy Energy TCe 90 KM. Standardowe wyposażenie stanowią takie elementy jak np. stalowe obręcze kół 16?, światła do jazdy dziennej z diodami LED, lusterka boczne regulowane elektrycznie, podgrzewane, z czujnikiem temperatury zewnętrznej oraz przednie poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, boczne poduszki powietrzne, system wspomagania ruszania pod górę oraz system mocowania fotelików dla dziecka Isofix na bocznych miejscach z tyłu i miejscu pasażera z przodu.

renault captur

Renault Captur z tym samym silnikiem benzynowym o mocy 90 KM występuje również w wyższym poziomie wyposażenia Zen (ceny od 58 900 złotych), który oferuje ponadto m.in. klimatyzację manualną, obudowę lusterek bocznych w kolorze nadwozia, kierownicę skórzaną oraz kartę Renault Hands Free. Za dopłatą 1 000 złotych można także zamówić dwukolorowe nadwozie (obudowy lusterek bocznych w kolorze dachu).

Ta ostatnia opcja występuje jako element standardowy topowej wersji wyposażenia Intens (ceny od 63 900 złotych).

 

W ramach oferty promocyjnej na Renault Captur otrzymać można następujące pakiety wyposażenia gratis:

– pakiet system multimedialny Media Nav i wspomaganie parkowania tyłem o wartości 3 000 złotych dla wersji Zen
– pakiet multimedialny tablet R-Link i wspomaganie parkowania tyłem o wartości 3 630 złotych dla wersji Intens

 

Pakiety oferowane w cenie promocyjnej to:
– pakiet City i system multimedialny Media Nav dla wersji Zen z dopłatą 500 złotych
– pakiet City i multimedialny tablet R-Link dla wersji Intens z dopłatą 500 złotych

Renault Captur został opracowany na platformie nowego Clio IV jako pierwszy miejski crossover francuskiej marki. Samochód wyróżnia się połączeniem atrakcyjnego dla oka stylu i wysoko umieszczonego miejsca kierowcy typowego dla SUV-ów, sporej ilości miejsca dla pasażerów oraz możliwości zmiany konfiguracji typowej dla vanów.

 

Do atutów Renault Captur należy też m.in. możliwość szerokiej konfiguracji samochodu poprzez wybór dwukolorowego lakieru nadwozia, z dachem i kolorem lusterek bocznych auta odcinającymi się od pozostałych elementów nadwozia oraz m.in. wzoru obręczy kół i rodzaju naklejek nadwozia.

1 KOMENTARZ

  1. Mariusz Kuliński

    Na dni otwarte Renault postanowiłem zapolować na Captura. Udało się ! Auto super. Urodą bije konkurencję na głowę. Testowany egzemplarz z silnikiem 900cm3 w wersji „Intens”. Pomimo tylko 90 km wrażenia z jazdy niezapomniane. W moim kalendarzu odliczam dni do własnego Captura. KONKURS.

    Odpowiedz

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.