Już dziś w dniu meczu Borussi Dortmund z Szachtarem Donieck w LM edycja 2013 po raz pierwszy zostanie wyemitowana specjalna edycja reklamy rozpoczynająca kampanię marketingową Opla z udziałem trójki polskich piłkarzy, dedykowana Astrze w wersji Active.
lewandowski pel

Wraz z rozpoczęciem sezonu 2012/2013 Opel powrócił do sponsorowania niemieckiej Bundesligi. Poprzez współpracę z klubami partnerskimi: Borussia Dortmund, Bayer 04 Leverkusen, 1. FSV Mainz 05, SC Freiburg oraz Fortuna Dusseldorf firma Opel, jako oficjalny partner premium pięciu drużyn piłkarskich, stawia fanów futbolu w centrum swojego zainteresowania.

Partnerstwo z klubami Bundesligi to dla Opla wielki powrót do sponsorowania sportu. Do 2002 r. producent samochodów był uważany za największego i odnoszącego najbardziej doniosłe sukcesy sponsora sportu, w tym piłki nożnej, w całej Europie. W latach 90-tych koncern z Russelsheim wspierał m.in. międzynarodowe federacje piłki nożnej FIFA i UEFA, jak również był partnerem renomowanych klubów takich jak Bayern Monachium, AC Milan czy Paris Saint-Germain.

Sukcesy klub Borussia Dortmund odnosi w dużej mierze dzięki trzem polskim gwiazdom: Robertowi Lewandowskiemu, Jakubowi Błaszczykowskiemu oraz Łukaszowi Piszczkowi. Korzystając z tego polskiego akcentu w niemieckiej drużynie, Opel w Polsce postanowił poszerzyć współpracę z naszym trio przy okazji najbliższej kampanii reklamowej.

Dziś, w dniu meczu Borussi Dortmund z Szachtarem Donieck podczas kolejnej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów po raz pierwszy ukaże się specjalna edycja reklamy rozpoczynająca kampanię marketingową Opla z udziałem trójki piłkarzy, dedykowana Astrze w wersji Active.

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.