Po sukcesach odniesionych w zeszłym roku marka Renault wprowadza na rynek nową, limitowaną edycję Megane Coupe Cabriolet Floride 2013. Najtańsza wersja kosztuje 113 490 złotych.

Renault Floride, oparte na modelu Dauphine, było kabrioletem, który uosabiał żywiołowość lat 60-tych i elegancję we francuskim stylu. Było czymś więcej niż samochodem: było ikoną stylu, unikalnym połączeniem klasy, uroku i przyjemności. Symbolizowało koniec trudnego okresu powojennego i powrót samochodów kupowanych dla przyjemności.

Megane Coupe Cabriolet Floride powraca teraz w wielkim stylu… tym razem w wieczorowym wydaniu. Umiejętne połączenie autentyczności i szyku sprawia, że jest to auto jedyne w swoim rodzaju.

floride

Poza pełną uroku i wdzięku stylistyką tego auta, jego atutami są również parametry użytkowe i wyposażenie na najwyższym poziomie. Wciąż dostępne w kolorze kości słoniowej, Floride 2013 zyskało nowy kolor nadwozia: głęboką, elegancką czerń, z czerwonym legendarnym ?f? na przednich nadkolach.

Dodatkowym smaczkiem jest dobrze znana, utrzymana w stylu retro nazwa ?Floride?, a także 17-calowe, aluminiowe obręcze kół dostępne w dwóch kolorach.

We wnętrzu Floride 2013 wyróżnia się elegancją i klasą: w wyposażeniu standardowym dostępna jest specjalna tapicerka skórzana w kolorze grafitowym, z wykończeniami vintage
w stylu lat 60-tych, z oznakowaniem ?Floride? w górnej części przednich foteli.

Nazwa ?Floride? na desce rozdzielczej oraz legendarne ?f? na specjalnej, aluminiowej gałce dźwigni zmiany biegów oraz dywanikach podłogowych stanowią uzupełnienie wnętrza samochodu.

Megane Coupe Cabriolet Floride 2013 pojawi się w salonach Renault już w kwietniu. Wersja z silnikiem TCe 130 będzie dostępna w cenie od 113 490 zł.

Wyposażenie standardowe serii limitowanej Floride 2013 to wyposażenie standardowe wersji Privilege oraz dodatkowo m.in. skórzana tapicerka, podgrzewane przednie fotele, siatka zapobiegająca zawirowaniom powietrza, system nawigacji Carminat TomTom Live, radioodtwarzacz R-Plug&Radio+ 3D Sound by Arkamys, obręcze kół ze stopu metali lekkich 17? oraz specyficzne, charakterystyczne wyłącznie dla tej serii limitowanej, elementy designu zewnętrznego i wewnętrznego.

Renault Megane Coupe Cabriolet  Floride 2013 jest dostępne w dwóch kolorach do wyboru w gamie:
– lakier Czarny Etoile plus elementy designu zewnętrznego w kolorze kości słoniowej (ozdobna listwa wokół przedniej szyby i boków nadwozia, obudowy lusterek bocznych);
– lakier Kość Słoniowa plus elementy designu zewnętrznego w kolorze matowego chromu (ozdobna listwa wokół przedniej szyby i boków nadwozia) oraz obudowy lusterek bocznych w kolorze kości słoniowej.

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.