Skoda Citigo zajęła pierwsze miejsce pod względem sprzedaży w segmencie A na polskim rynku w styczniu bieżącego roku.
citigo

Model Citigo od momentu wprowadzenia na rynek cały czas zajmował bardzo wysokie pozycje, jednak pierwszy raz udało mu się wyprzedzić dotychczasowego lidera segmentu A/klasy mini w Polsce. W styczniu bieżącego roku na najmniejszą Skodę zdecydowało się aż 424 klientów. Zapewniło to modelowi czeskiej marki prawie 100 sztuk przewagi nad kolejnym samochodem w zestawieniu i udział w segmencie na poziomie niemal 28%.

Wysoki wynik w styczniu to potwierdzenie bardzo dobrego przyjęcia miejskiej Skody, która poprzedni rok zakończyła na trzecim miejscu w swoim segmencie pomimo zaledwie 8-miesięcznej obecności na rynku.

Citigo zdołał podbić serca wielu kierowców z różnych grup docelowych, a jego popularność wciąż rośnie. Sukces ten jest wynikiem trafnego pod względem oczekiwań klientów skonfigurowania auta, które oferowane jest w bardzo przystępnej cenie.

O przeznaczeniu modelu Citigo świadczy już jego nazwa. Miejski gwar i ciasne uliczki Skoda pokonuje z dużą zwinnością i dostojnością. Dodatkowo, samochód posiada bogate wyposażenie i wiele możliwości konfiguracji.

Ceny Skody Citigo z silnikiem 1.0 MPI o mocy 60 KM rozpoczynają się już od 28 990 zł  TUTAJ). 75-konna odmiana auta kosztuje od 31 790 zł.
źródło : SKODA

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.