ŠKODA Octavia to auto ustanawiające nowe standardy w swoim segmencie. Trzecia generacja tego modelu oferuje nie tylko rekordową przestrzeń i bogate wyposażenie, ale także korzystny stosunek ceny do jakości. Nowy model zadebiutuje na polskim rynku już marcu 2013 roku i będzie oferowany w trzech wersjach: Active, Ambition i Elegance.
octavia new

Nowa Octavia Active z silnikiem 1.2 TSI o mocy 85 KM to wydatek 59 500 zł. Już w podstawowej wersji Klient otrzymuje w wyposażeniu standardowym m.in. klimatyzację Climatic i radio Blues z czterema głośnikami! ŠKODA Octavia z podstawowym silnikiem w bogatszej wersji Ambition kosztuje 65 000 zł.

Wyróżniają ją dodatkowo m.in. podłokietnik z przodu Jumbo Box, skórzana i wielofunkcyjna kierownica z obsługą radia, wyświetlacz MAXI-Dot, czujniki parkowania z tyłu oraz światła przeciwmgłowe. Ceny najbogatszej wersji Elegance z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM rozpoczynają się od 73 350 zł.

Decydując się na ten wariant Klient otrzyma również m.in. czujniki parkowania z przodu i z tyłu, radio Bolero z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 5,8 cala (z CD/MP3 i wejściem SB), elektrycznie składane i podgrzewane lusterka zewnętrzne czy 2-strefową klimatyzację Climatronic z czujnikiem jakości powietrza AQS. Najtańszy diesel 1.6 TDI (105 KM) kosztuje 74 550 zł w wersji Active, 80 050 zł w Ambition i 84 050 zł w Elegance.

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.