Porsche 911, które od ponad 40 lat jest światową ikoną sportowej motoryzacji, jednocześnie tworzone w oparciu o najnowsze technologie, od teraz można sfinansować w leasingu 103%.
Nowa oferta Porsche Leasing daje możliwość wygodnego sfinansowania w leasingu wybranego modelu Porsche:
– 911 w leasingu 103%,
– Panamera w leasingu 105%
– Cayenne w leasingu 107%
Klienci, którzy chcieliby sfinansować w leasingu sportowe Porsche 911, mogą skorzystać z oferty leasingu 103% (przy okresie leasingu 36 miesięcy, 25% opłaty wstępnej i 1% wartości wykupu).Oferta została optymalnie dopasowana do potrzeb klientów ceniących prestiż samochodów Porsche. W zależności od preferencji klient zawiera umowę leasingową na okres 24, 36, 48 lub 60 miesięcy i według swojego uznania reguluje opłatę wstępną od 10 do 45% wartości auta.

porsche leasing

Czteromiejscowe Porsche Panamera jest dostępne w leasingu 105% (przy okresie leasingu 36 miesięcy, 25% opłaty wstępnej i 1% wartości wykupu).

Porsche Cayenne można sfinansować w leasingu 107% (przy okresie leasingu 36 miesięcy, 25% opłaty wstępnej i 1% wartości wykupu).

Oferta obejmuje wszystkie wersje silnikowe i wyposażeniowe powyższych modeli marki. Wraz z nową ofertą Porsche Leasing jest dostępny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych z promocyjną stawką w wysokości 2,7% wartości auta w pierwszym roku ubezpieczenia.

Jest to konkurencyjna stawka połączona z pełną ochroną ubezpieczeniową. W ramach pakietu assistance klient ma zagwarantowany samochód zastępczy do 5 dni w przypadku awarii i 9 dni w przypadku szkód albo kradzieży. Autocasco gwarantuje pełną wypłatę odszkodowania.

Oferta Porsche Ubezpieczenia zapewnia dodatkowo ubezpieczenie ochrony prawnej, ubezpieczenie utraty zniżek oraz ubezpieczenie szyb.

Podobnie jak wygląd samochodu marki Porsche i jego wyposażenie są dostosowane do gustu nabywcy, tak też do obsługi klienta salonu Porsche jest dedykowany indywidualny doradca, który dopełni wszystkich formalności związanych z zakupem samochodu i jego ubezpieczeniem.

Klient może liczyć na profesjonalną obsługę doradcy w całym okresie trwania leasingu.

„W Polsce samochody marki Porsche są najczęściej finansowane w formie leasingu. Finalny kształt oferty jest efektem ścisłej współpracy z marką Porsche i odpowiedzią na oczekiwania klientów segmentu premium. Przygotowana oferta jest bardzo konkurencyjna, a w jej skład wchodzą atrakcyjne produkty leasingowe, dostępne dla najlepiej sprzedających się modeli Porsche – zapewnia Sebastian Woźniak, brand manager z Działu rozwoju produktu i współpracy z importerami w Volkswagen Bank Polska.

Oferty promocyjna Porsche Leasing obowiązuje do 31 grudnia i obejmuje modele z rocznika 2012.

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.