„Sprzedam Passata B6 pilnie” … zależy mi na czasie bo boję się, że mi go ukradną… tak to jeden z najpopularniejszych aut, które upatrzyli sobie panowie w gustownych skarpetach na twarzy…

Swoją drogą auta koncernu z Ingolstadt wiodą prym w tej dziedzinie i na hasło co dziś kradniemy większość panów od tzw chwilowego przywłaszczenia mienia powie : dziś kradniemy 4 koła w logo!
________________________________REKLAMA_________________________________

__________________________________________________________________________

W zeszłym roku skradziono około 16 tyś aut, niby nie wiele jakby spojrzeć na ilość mieszkańców naszego „komoro-kraju”, ale pamiętajmy, ze duża część osób nie zgłasza spraw licząc na polubowne pertraktacje z grupą przestępczą hahaha tak w naszym kraju są też i tacy ludzie !

A co jeszcze kradniemy ?

– Volkswagen Passat: 1 305 sztuk
– Volkswagen Golf: 1 183 sztuk
– Audi A4: 585 sztuk
– Audi A6: 417 sztuk
– SEAT Leon: 304 sztuk
– Volkswagen Polo: 287 sztuk
– Skoda Octavia: 285 sztuk
– Toyota Corolla: 263 sztuk
– Fiat Cinquecento: 254 sztuk

Czyli jeżeli posiadacie jeden z powyższych samochodów – prędko albo sprzedać albo dzwonić do ubezpieczyciela z prośbą o pakiet VIP w AC oraz łańcuchem przykuwamy auto do najbliższej latarni i to nie żart może własnie ktoś teraz już penetruje nasze wnętrze!
Jak widać po statystykach Samaru – wielu jednak to nie zniechęca, może i to dobry pomysł kupić auto po okazyjnej cenie i zostawić je na pastwę złodziejowi, a potem z walizką pojechać do Link4 z pogardliwym uśmiechem na twarzy – biznes jest biznes!

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.