Piękniejsza część naszego społeczeństwa coraz lepiej sobie radzi za kierownicą i z obserwacji przyznam, że czasami nawet lepiej niż ta nieco brzydsza część zwana potocznie „facetem”.

 

Mimo, że kobiety są zazwyczaj wzrokowcami, nie zawsze potrafią podczas zakupu auta, zauważy drugą warstwę lakieru, źle układające się opiłki w metaliku, źle spasowane elementy nadwozia czy prostowane podłużnice. Głównie te aspekty dotyczą aut używanych.

 

Zjawisko to jest niepokojące ponieważ kobiety, jeśli wpadają do paszczy lwa, zwanej przysłowiowo „Panem Markiem – handlarzem” i robią to bez fachowej pomocy, oceniają zazwyczaj auto po omacku, czyli wzrokowo!

samochod-przyjacielem-kobiety

Kobieta w żadnym wypadku nie musi się znać na budowie auta, miejscach gdzie wspawuje się najczęściej ćwiartkę, lecz kilkukrotnie byłem świadkiem takiej sytuacji, że włos na głowie mi się jeżył.. a dla typowego handlarza, nie ma lepszego klienta, który wzrokowo patrzy czy kreacja pasuje do koloru lakieru.

 

W żadnym wypadku, nie mam tu nic do wiedzy kobiet w tym temacie, ale „My” panowie miejmy na uwadze by pomagać w takich sytuacjach. źródło : moto-doradca.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.