Po wielu perturbacjach samochody tej marki ponownie zawitały do polskich salonów, mowa oczywiście o „hiszpańskich” Seatach [obecnie przedsiębiorstwo należy już do grupy Volkswagena]

 

Nie tak dawno w redakcyjnym garażu moto-opinie.COM gościł najnowszy Seat Leon 1.2 105 KM SC w wersji „style”.   Test o tyle ciekawy, że była to pierwsza zarejestrowana sztuka w wersji 3-drzwiowej w zadziornym białym kolorze i miejskim silnikiem turbo.

 

 

Tym razem nie ja, a redaktor Maciej Rzepecki  z portalu moto-opinie.COM, udzielał wywiadu na temat testowanego modelu Seat Leon na antenie programu motoryzacyjnego Radia Łódź ” Wrzucamy piąty bieg.”

 

Zapraszamy do wysłuchania:

[ca_audio url_mp3=”http://www.moto-opinie.com/wp-content/uploads/2013/10/RL1.mp3″ url_ogg=”” width=”622″ skin=”regular” align=”none”]

 

seat leon test

 

2 komentarze

  1. bohater

    Przeglądam od pewnego czasu Państwa stronę, muszę z przykrością stwierdzić, że kiedy czytam, a teraz słucham Pana Maćka – odnoszę wrażenie banalności tych wypowiedzi. Wszystko się naprawdę dobrze zapowiada, ale popracujcie nad profesjonalizmem !

    Odpowiedz
  2. Waldemar Florkowski

    Gdy jeszcze 2 lata temu byłem szefem jednego z salonów samochodowych, nie przypuszczałem wtedy że mój rozwój pójdzie w tym kierunku, podobnie jest na przykładzie Maćka, który jest młodym studentem ale ma dobrą techniczną wiedzę. Cały czas się uczymy i dążymy do perfekcji, ale dziś jedno mogę już powiedzieć trudno jest ucelować w gusta wszystkich :)

    Odpowiedz

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.