Słynny sprinter Usain Bolt został kilka dni temu posiadaczem wyjątkowego egzemplarza modelu Nissan GT-R w kolorze złotym. Na świecie są tylko dwa takie samochody.

Usain Bolt, znany jako najszybszy człowiek świata, został posiadaczem unikalnej wersji Nissan GT-R Bolt Gold. Samochód został dostosowany specjalnie do stylu jazdy sportowca na podstawie pomiarów zebranych podczas testów, które odbyły się z udziałem Bolta w siedzibie koncernu w październiku ubiegłego roku. Samochód ma karoserię polakierowaną w kolorze złotym, a do tego dochodzi jeszcze biała tapicerka, system audio firmy Bose oraz 10-ramienne felgi aluminiowe Rays, które do swojego samochodu wybrał sam sportowiec.

Samochód został przekazany jamajskiemu sportowcowi jako forma podziękowania za jego pracę w charakterze ambasadora marki Nissan i modelu GT-R.

usain bolt

Drugi identyczny egzemplarz GT-R został pod koniec ubiegłego roku przekazany przez Nissana jako główna nagroda w licytacji, z której dochód zasilił konto organizacji charytatywnej Usain Bolt Foundation.

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.