Rodzina Volkswagena ciągle się rozrasta, tym razem game poszerza model CROSSCADDY który ma być terenową odmianą popularnego CADDIEGO produkowanego nota bene w Polsce.

Przepis był niezwykle prosty, zaimplementowano dołączany napęd 4×4, zastosowano listwy boczne wraz z nadkolami, oraz nieznacznie zwiększono prześwit nadwozia i dołożono 17-calowe felgi.

Oraz co najważniejsze jak na każdy model VW przystało tak CROSSCADDY otrzymał swój specjalny lakier nazwany „viper green”, poniekąd nawiązujący kolorystycznie do kultowej Dodge-a.
Również ta tonacja została wykorzystana wewnątrz samochodu, ożywiając  środek.

Model ten będzie oferowany tylko z krótkim rozstawem kół, ale w opcji 5-cio i 7-mio osobowej, oraz z pełną paletą dostępnych silników w tym zasilanych gazem.

moto-opinie radzą :

Wiadomym jest to, że wersja ta będzie droższa od standardowej o około 15%, jednak po sukcesie Renault Kangoo 4×4 należy przyznać, że wiele osób poszukuje dostawczaka z takim napędem, który pozwoli również przewieźć od czasu do czasu pasażerów.
VW zawsze słynęło z dobrych napędów, wiec dlaczego by tego nie wykorzystać w segmencie aut dostawczych… tym bardziej, że takie auta będą się cieszyć dużą popularnością wśród firm zajmujących się budową autostrad.

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.