Rejestratory samochodowe Mio MiVue dobrze wypadły w swoim pierwszym teście porównawczym. Mio MiVue 358 zajął pierwsze miejsce, zdecydowanie wyprzedzając pozostałe urządzenia. Redaktorzy podkreślili, że sprzęt Mio wyróżnia się na tle konkurencji m.in. jakością nagrywanych materiałów, intuicyjnością obsługi, kompaktową i estetyczną konstrukcją.
mivue-358-01

Pierwszy zbiorczy test samochodowych rejestratorów wideo, w którym wystąpił Mio MiVue 358, pokazał mocną pozycję i jakość produktu firmy MiTAC. MiVue jako jedyne było wyposażone w czujnik wstrząsów rejestrujący przeciążenia i siły działające na samochód. Również żaden z konkurentów nie posiadał czujnika ruchu, który pozwala na nagrywanie zdarzeń np. na parkingu, kiedy kierowcy nie ma w samochodzie. Doceniona została dobra jakość nagrywanych materiałów, między innymi możliwość nagrywania wideo w rozdzielczości 1920×1080 pixeli oraz rejestrowanie dźwięku w systemie stereo.

W ocenie redakcji interfejs urządzenia jest czytelny, a ono samo jest intuicyjne w obsłudze. Podkreślono również dobrej jakości wykonanie sprzętu, a także wygodny uchwyt kamery. Dobre wrażenie zrobił także program MiVue Manager, który pozwala na oglądanie nagrań za pomocą komputera. W momencie odtwarzania nagranych filmów za jego pośrednictwem można na bieżąco obserwować zapis z czujnika wstrząsów.
źródło : mio.com/pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.